Horká novinka!

Všechna naše štěňátka již mají své nové domovy a milující páníčky.

Všem Vám přejeme šťastný, krásný a dlouhý život s našimi (Vašimi :-)) zlatíčky!

Náhodné fotografie

přestávka 81. den B vrh: den 8 I. 57. den

Copyright © PrideOfAfrica.cz
Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

12. červen 2011

BARF - krmení psa přirozenou stravou

sekce: RR SVĚT

Pro všechny příznivce krmení psů čerstvou potravou, napsala Kateřina Novosádová z CHS Manwë podrobnou příručku jak na to. Protože je tato kniha původní českou publikací (žádný překlad!) nemusíte se bát, že v receptech budou ingredience, které u nás neseženete. Naopak, vše je přizpůsobeno potřebám a možnostem českých a slovenských chovatelů a majitelů psů.

více informací a možnost si knihu objednat najdete na webu CHS Manwë.

V knize najdete rady jak svého psa správně krmit během celého života - od štěněte, přes mladého psa až do dospělosti a seniorského věku. Zvláštní pozornost autorka věnovala období březosti fen a odchovu štěňat, který je v knize popsán den po dni, včetně jídelníčků. Také jsou v knize kapitoly věnované dietám a to jak běžným (redukční, při průjmu či zvracení apod.), tak při různých onemocněních (ledvinová, jaterní, slinivková dieta, dieta při cukrovce a další). Také alergie v knize mají svou kapitolu i s možnostmi jak je řešit.

Součástí knihy jsou tabulky s výpočty krmných dávek, které Vám pomůžou určit správné množství a skladbu krmení pro vašeho psa, ale také velké množství vzorových jídelníčků. Podle nich můžete denně krmit nebo se jen nechat inspirovat, co, kdy a jak můžete svému psu naservírovat. A pro ty kdo rádi vaří a pečou je v knize spousta receptů na psí sušenky, dorty, svačinky a jiné dobroty.

Pro lepší představu, jak takové krmení vypadá, je v knize i mnoho fotografií jednotlivých ingrediencí a kompletních misek.

Autorka doufá, že se Vám bude kniha líbit, že bude přínosem i pro ty, kteří už čerstvou potravou krmí dlouho, ale hlavně, že pomůže všem nováčkům, kteří tento způsob krmení teprve objevují. Snad Vás zbaví i posledních obav, které máte a zkusíte svého psa krmit lépe.

RGS Nostromo Zařaďte nás do své RSS čtečky a žádná novinka vám tak neunikne!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.